سفارش تبلیغ

ثبت شرکت
صبا

در آخرین هفته ی ماه مهر دانش آموزان دبیرستان  پسرانه ی انبیاء ، و مدرسه ی راهنمایی استقلال مهمان گفتمان های دینی با موضوع های ذیل بودند در حاشیه ی این گفتمان نیز نمایشگاهی از 84 پوستر با محوریت عفاف و حجاب در معرض دید و استفاده ی اعضا و دانش آموزان مقاطع ابتدایی ، راهنمایی و دبیرستان  قرار گرفت . این گفتمان ها توسط مربی مسوول پروین فرخی و خانم نسرین عبدی  مشاور آموزش و پرورش شهرستان سقز ، ماموستا کرمی و ماموستا رسولی آذر ، در روزهای متوالی به اجرا در آمد . :

1-نقش ایثار و شهادت در امنیت ملی.

2-نسل نو و فرهنگ ایثار و شهادت .

3- عفاف ، حجاب ، ایثار .


[ پنج شنبه 90/7/28 ] [ 8:33 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

در پنجمین روز جشنواره ی یک هفته با کانون مهد های کودک مدارس هجرت و فردوسی و  60 نفر از دانش آموان دو پایه ی دبستان دخترانه ی هجرت در دو ساعت مجزا مهمان ما بودند و از فعالیتهای یک هفته با کانون مرکر بازدید به عمل آوردند ، اجرای قصه گویی ، نقاشی ، شعر خوانی و خوشنویسی و نمایش خلاق از جمله برنامه های اجرایی یرای این عزیزان بود .


[ چهارشنبه 90/7/20 ] [ 12:26 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

 

اگر خطا نکنم عطر ، عطر یار من است

کدام دسته گل امروز ، بر مزار من است ؟

گلی که آمده بر خاک من نمی داند ....

هزار غنچه ی خشکیده در کنار من است ...

برای کودکان مرگ سوغاتیسیت که تنها به پدربزرگها و مادربزرگها می رسد ... این را نادر ابراهیمی گفته ، و برای ما که بزرگ شده ایم مرگ غم انگیز است و حادثه ای ناگزیر که باید بپذیریم ، خبردار شدیم که همکار بزرگوارمان جناب آقای عطاءا... گلی حصار به سوگ پدر نشسته است ، برخود وظیفه دانستیم از طرف خودمان و اعضای مرکز شماره 2 به ایشان و خانواده ی بزرگوارشان تسلیت بگوییم و از خداوند برای بازماندگان صبر و برای مرحوم طلب مغفرت می نماییم . ما را و تمام همکاران کانونی استان کردستان را در غم خود شریک بدانید .( ک. الف )


[ سه شنبه 90/7/19 ] [ 10:21 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

در چهارمین روز از جشنواره ی یک هفته با کانون مهد کودکهای : پرستو ، فردوسی و هجرت با حضور 85 نفر از کودکان مهمان مرکز شماره 2 بودند تا چند ساعتی را در صفا و خلوص بگذرانیم و دلخوش شویم از بارش اینهمه زیبایی ... اینهمه رنگ ... و دلخور شویم از اینکه بزرگ شده ایم .


[ سه شنبه 90/7/19 ] [ 10:14 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

در سومین روز از جشنواره ی یک هفته با کانون مهد کودکهای مهر مادر و گلهای زندگی با حضور 105 نفر از کودکان مهمان لحظه های مرکز شماره 2 بودند ، طی این بازید مسابقه ی ماشین سواری در دو مرحله ( ماشینهای کنترل دار و عادی ) برای کودکان پسر  ، و لالایی خوانی برای عروسکها توسط کودکان دختر ، شعر خوانی شعر دعا و نیایش به زبان محلی توسط تمامی کودکان و مربیان مهد و کانون و نمایش فیلم کشاورز و ربات  به اجرا در آمد .


[ دوشنبه 90/7/18 ] [ 1:29 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

در دومین روز از برگزاری جشنواره ی یک هفته با کانون پذیرای حضور 75 نفر از دانش آموزان دبستان دانش بودیم ، اجرای قصه گویی توسط مربیان ، نقاشی ، نمایش فیلم کشاورز و ربات ، و مسابقه ی ادبی (( شادی حق کودکان است )) ، از جمله برنامه های اجرایی برای دانش آموزان این مدرسه بود .


[ دوشنبه 90/7/18 ] [ 12:44 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

همزمان با روز جهانی کودک ( 16 مهر ) همایش بزرگ روز جهانی کودک با حضور دانش آموزان و مهد کودک های ژینا و آینده سازان با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سقز ، برگزار شد . طی این ویزه برنامه قرائت قرآن ، پخش سرود ملی ، اجرای سرود کانون توسط اعضا ، اجرای سرود و دف نوازی توسط اعضای پسر ، اجرای مسابقه توسط دکتر خسرو کی منش ، اجرای مسابقه توسط مربیان کانون ، تبریک و قرائت بخشهایی از پیمان نامه ی حقوق جهانی کودک توسط سرکار خانم فرخی ، اهدای جوایز و پذیرایی از جمله برنامه های اجرایی این ویژه برنامه بود .


[ یکشنبه 90/7/17 ] [ 10:2 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

برای کودکان و خصوصا اعضای پسر ، شنیدن از صحنه های جنگ و دیدن فیلم و تصویر و پوستر ، به یاد ماندنی ست . این صحنه ها بی شک برای نسلی که در روزهای جنگ حضور نداشته اند می تواند پنجره ای باشد برای شناخت ارزشهای انقلاب که حاصل خون هزاران شهید ، جانباز و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس است . در این راستا با دعوت از مدارس شهرستان سقز پذیرای حضور دانش آموزان مدارس پسرانه ی شاهد و دخترانه ی معراج بودیم ، شما را به تماشای تصاویری از حضور دانش آموزان در این شور انقلابی دعوت می کنیم .


[ سه شنبه 90/7/12 ] [ 12:49 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

در مرزها بنویسید

که من برای شهادت به جبهه می آیم

به جبهه های تعهد ،

 به جبهه های پیام ،

و دوست داشتن خاک را و انسان را

از حنجره ی بلند تفنگم فریاد می کشم

تاخلق ها بدانند فرزند پاک ایران

همواره زنده است به ایمان ....

همزمان با هفته ی دفاع مقدس سلسله گفتمان های دینی با موضوع دستاوردهای دوران دفاع مقدس ، ارزشهای دوران دفاع مقدس ، آشنایی بیشتر نسل جوان با دوران دفاع مقدس ، وحدت و تبعیت از ولایت و رهبری ، تقویت روحیه ی مقاومت در مقابله با تهاجم ، با حضور اعضا و دانش آموزان دختر و پسر برگزار شد .

 


[ چهارشنبه 90/7/6 ] [ 12:24 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]
موضوعات وب
امکانات وب
بازدید امروز: 1
بازدید دیروز: 104
کل بازدیدها: 174922