سفارش تبلیغ
صبا

گزارش تصویری فعالیتهای فرهنگی خانم سرگل رشید پور مربی فرهنگی مرکز شماره دو سقز در شهریور ماه : ( عکس ها از : سرگل رشیدپور )[ شنبه 95/6/20 ] [ 11:22 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

کارگاه آموزشی (( مهارتهای زندگی )) با همکاری مرکز بهداشت و مشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره دو سقز ، با حضور بیش از هفتاد نفر از والدین و اعضای دختر وپسر بصورت مجزا ، برگزار شد . طی اجرای این سلسله کارگاه ها که بصورت آموزشی و مستمر توسط کارشناس بهداشت و روان مرکز بهداشت شهرستان سقز برگزار گردید ، مهارت : کنترل خشم ، افزایش اعتماد به  نفس ، جرات مندی ، پیشگیری از اعتیاد ، مسایل و مشکلات نوجوانی ، استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی و شبکه های اجتماعی ، مشکلات رفتاری مربوط به کودکان بیش فعال و خجالتی مورد بررسی ، نقد ، پرسش و پاسخ قرار گرفت . این کارگاه ها با هدف بررسی و حل مشکلات والدین در تعامل و ارتباط با فرزندانشان ، مشارکت و ارتباط با ارگان های فعال در حوزه ی بهداشت سلامت و روان کودکان و نوجوانان ، حضور والدین در برنامه ها و فعالیتهای آموزشی و معرفی فعالیتهای مرکز و توانمندی های اعضا و مربیان و همچنین آموزش راهکارهای رفتاری صحیح جهت ارتباط موثر با کودکان در مرکز شماره دو سقز برگزار گردید . مصلح گلالی کارشناس بهداشت و روان و مدرس این دوره از کارگاه ها ، ضمن تقدیر از تعامل والدین و مربیان مرکز شماره دو سقز در اجرای برنامه های آموزشی در سطح شهرستان با مرکز بهداشت ، تصریح کرد که بی شک پیشبرد اهداف روان شناختی و ایجاد بستری جهت ارائه و آموزش مسایل و مشکلات و راهکاری های موجود در حوزه ی کودک و نوجوان در سطح شهرستان ، رسالت های کانون را درخشان تر کرده است و کانون توانسته است با بستر سازی مناسب جهت حضور خانواده ها در فعالیتهای فرهنگی ، هنری و ادبی برای کودکان و تعامل سازنده با ادارات در حوزه ی بزرگسالان نیز ، قابلیت ها و ظرفیت های موجود خود را اثبات کند . ایشان ضمن تقدیر از حرکتهایی که منجر به کاهش آسیب های اجتماعی در خانواده ها در سطح شهرستان سقز توسط کانون شده است ، برگزاری این دوره از کارگاه ها را از لحاظ محتوایی ، ارزشمند و قابل تقدیر ذکر کرد . الماسی ، مسوول مرکز شماره دو سقز نیز در این جلسه ضمن تقدیر از همراهی والدین و کودکان عضو این مرکز در کلیه ی جلسات و برنامه های مرکز ، گزارشی از روند فعالیتهای انجام شده ی کودکان عضو این مرکز را به والدین آنان ارائه نموده و از پویایی کودکان و حمایت خانواده ها و حضور کارشناسان مرکز بهداشت در مرکز و در ویژه برنامه های متعدد ،تقدیر نمودند .

[ شنبه 95/6/13 ] [ 11:28 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

علی اکبر ورمقانی معاون استاندار و فرماندار ویژه ی شهرستان سقز ، با اهدای لوح تقدیر از کوثر الماسی مسوول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره دو شهرستان سقز تقدیر نمود . در متن این لوح آمده است:  هفته ی دولت ، یادآور خاطره ی ایثار شهیدانی از تبار رجایی و باهنر در مدیریت اجرایی کشور و بسط خدمت رسانی به مردم فهیم ایران اسلامی در چهارمین سال دولت تدبیر و امید است . جا دارد از خدمات و تلاش خالصانه شما در راستای خدمت به مردم شریف شهرستان سقز تقدیر و تشکر نمایم . از خداوند منان ، توفیق روز افزون خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی را برایتان خواستارم .

 


[ دوشنبه 95/6/8 ] [ 9:24 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

به مناسبت (( هفته ی دولت و روز کارمند ))  از خانمها  : سرگل رشیدپور مربی فرهنگی و شب بو حسینی مربی ادبی مرکز شماره دو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بعنوان کارمند نمونه ی این ارگان ، در شهرستان سقز با اهدای لوح تقدیر از طرف فرماندار  و هدایایی در محل سالن شهید بهشتی شهرستان تقدیر بعمل آمد . در این آیین که به تجلیل از مسوولین و کارکنان نمونه ی ادارات در شهرستان سقز اختصاص داشت ، فرماندار شهرستان سقز ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد کارکنان شاخص و نمونه در شهرستان ، کارکنان مرکز شماره دو سقز در شهرستان را مورد تقدیر قرار دادند.دراین مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایا از 80 نفر از کارمندان نمونه شهرستان سقز تقدیر شد .

 

ضمن تقدیر از شایستگی ها و تعامل بسیار سازنده ی هر دو همکار ارجمندم از تلاشهای صادقانه و دلسوزانه یشان که منجر به کسب افتخارات و اعتبار بخشی  بیشتر به فعالیتهای کانون در سطح شهرستان شده است ، قدردانی می نمایم . ( الماسی )


[ پنج شنبه 95/6/4 ] [ 12:27 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]
موضوعات وب
امکانات وب
بازدید امروز: 23
بازدید دیروز: 68
کل بازدیدها: 187477