سفارش تبلیغ
صبا

با همکاری اداره ی آموزش و پرورش شهرستان سقز و رئیس هسته ی مشاوره ی اداره آموزش و پرورش : آقای فتحی و اولیای تربیتی دبستان استقلال یک ( والدین اعضا و دانش آموزان ) ، همایش پیشگیری از آسیب های روانی و اجتماعی در خانواده ، با حضور 252 نفر از والدین ،برگزارشد .


[ سه شنبه 92/11/29 ] [ 1:1 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

خانم پروین فرخی مربی مسول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مرکز شماره 2 سقز ، موفق به دریافت لوح تقدیر از نماینده محترم ولی فقیه در استان کردستان : جناب آقای سیدمحمد حسینی شاهرودی ، بخاطر انجام فعالیتهای دینی در راستای امر اقامه ی نماز و ترویج شعائر دینی ، شدند.

 


[ دوشنبه 92/11/28 ] [ 2:14 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

همکاران مرکز شماره دو سقز موفق به دریافت لوح تقدیر از مدیر کل محترمه ی استان کردستان سرکار خانم سهیلا شیخی شدند ، این لوح به پاس همدلی و تعامل مربیان در به روز رسانی اطلاعات و درج دقیق گزارشات در وبلاگ مرکز به همکاران مرکز شماره 2 سقز داده شده است .


[ دوشنبه 92/11/28 ] [ 12:45 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

روزهای پرشکوه بهمن 92 هم دارد از تقویم می گذرد ، امروز یکشنبه ساعت سه و نیم عصر است ، بچه ها با تفنگ های اسباب بازیشان آمده اند تا نمایشی را که همکارم خانم فرخی از هفته ها پیش با موضوع دهه ی فجر و مقاومت مردم در مقابل رژیم شاهنشاهی ، با آنها تمرین کرده ، دوباره اجرا کنند ، یکی از بچه ها ساعت یک و نیم عصر زنگ می زند ، محمد شجیعی هستم ،می گویم می شناسمت ، بفرما ؟ خانم امروز نمایش هست ؟؟؟ بله هست عزیزم ، خانم فرخی آمده ؟ بله آمده ، با شادمانی گوشی را قطع می کند و ده دقیقه بعد وقتی سرم را بلند می کنم ، محمد شجیعی با تق و توق یک تفنگ اسباب بازی خندان و خوشحال روبرویم ایستاده است ... براستی مگر رسالت ما جز این است که بچه ها با ذوق یک نمایش گاهی ، با شوق یک تکه سفال یا کاردستی به کتابخانه بیایند ؟... نمی دانم چقدر در انتقال رسالتمان داریم موفق عمل می کنیم اما ایمان دارم اگر در زندگی ما برکتی هست از وجود این بچه هاست ، این بچه ها هستند که کودک درون ما را زنده نگه داشته اند .... ( ک . الماسی )


[ یکشنبه 92/11/27 ] [ 3:54 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

با حضور 75 نفر از دانش آموزان دبستان استقلال 2 ، برنامه های ذیل در مرکز شماره 2 سقز به اجرا در آمد :

-معرفی وقایع و ایام دهه ی مبارکه ی فجر

-اجرای مسابقه نقاشی با عنوان فجر پیروزی

-اجرای مسابقه ادبی زیباترین جمله در وصف انقلاب اسلامی

- بازدیداز نمایشگاه آثار فرهنگی - هنری و ادبی اعضا

-بازدید ازنمایشگاه فروش کتاب و محصولات فرهنگی

-نمایش فیلم تجلی عشق با موضوع انقلاب و دفاع مقدس


[ چهارشنبه 92/11/23 ] [ 10:43 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]
   1   2   3      >
موضوعات وب
امکانات وب
بازدید امروز: 153
بازدید دیروز: 174
کل بازدیدها: 184751