سفارش تبلیغ
صبا

فضاسازی هفته ی کتاب و کتابخوانی مرکز شماره دو سقز توسط خانم نگار حسین پور مربی هنری  :[ چهارشنبه 96/8/24 ] [ 1:14 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

به مناسبت هفته ی کتاب و کتابخوانی ((  جشن کتابخوانی ))  با شعار آینده روشن با خانواده ی کتابخوان ، با حضور 50 نفر ازاعضا درمرکز شماره دو سقز برگزار شد :

کوثر الماسی مسئوول مرکز شماره دو سقز در سخنانی طی برگزاری این جشن تصریح کرد ، که مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گسترش دانش و ارتقای میزان آگاهی های عمومی  کودکان جامعه نقش به سزایی دارند. به تعبیری، عزم این نهاد، کمک به بالندگی و شکوفایی استعدادهای فردی کودکان ، در راستای تولید اندیشه، علم و غنای فرهنگ جامعه می باشد.  وی افزود که کانون نهادی است که با در اختیار داشتن بخش قابل توجهی از دانش، زمینه بهره گیری مناسب از اندوخته های بشری را فراهم می آورد و با تأمین فرصت های لازم، امکان آموختن همیشگی را  در کنار پرورش استعدادهای هنری برای کودکان جامعه مهیّا ساخته و بر پیشرفت حیات اجتماعی می افزاید. با این توصیف، وظیفه همگان است که با استقبال از این مکان ارزشمند، بر شکوفایی استعدادهای نهفته میهن اسلامی مان بیفزایند.وی برنامه های هفته ی کتاب در مرکز شماره دو سقز را بدین شرح اعلام کرد و افزود مرکز شماره دو سقز همه روزه با اجرای فعالیتهای کتاب محور طی هفته ی کتاب و کتابخوانی پذیرای علاقه مندان و مخاطبان کودک و نوجوان خود خواهد بود. فضاسازی مناسب با هفته ی کتاب و کتابخوانی، برگزاری جشن هفته ی کتاب و کتابخوانی در مرکز،آماده سازی و اجرای طرح ((  پازل جلد کتاب )) ، اجرای طرح ((  بیا کتاب بخوانیم در قالب پانل دیواری ))، معرفی کتابها و شخصیت نورالدین زرین کلک درکارگاه های هنری مرکز، معرفی تازه های نشر و کتابهای کهن ارزشمند و کم خواننده ، برگزاری کارگاه ادبی : مطالعه در فضای مجازی ، کارگاه کاردستی آموزش نشانگر کتاب ، شرکت در بخش طراحی پوستر شیوه نامه ی کتاب و کتابخوانی ، برگزاری کارگاه نقاشی به مناسبت هفته ی کتاب، تقدیر از برگزیدگان مسابقه نقاشی امر به معروف و نهی از منکر با اهدای جوایز استانی به برگزیدگان  ، شرکت در بخش اقدام پژوهی شیوه نامه ی کتاب و کتابخوانی با موضوع بهبود مشکلات روخوانی اعضای دختر ، معرفی اعضای کتابخوان به استان ، دعوت از مدارس و اجرای فعالیتهای متنوع فرهنگی ، هنری و ادبی برای آنان ، برگزاری نشست گروهی مطالعه ی کتاب در جلسه ی شورای فرهنگی مرکز همراه با اعضا ، و برگزاری کارگاه سفال حجم کتاب از برنامه های هفته ی کتاب و کتابخوانی در مرکز شماره دو سقز می باشد که با هدف دانش افزایی و معرفی توانمندی ها و ظرفیت های کانون به مخاطبان برگزار خواهد شد .  

 


[ چهارشنبه 96/8/24 ] [ 12:38 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

گزارش تصویری بازدید کارشناسان فرهنگی و هنری استان از فعالیتهای مرکز شماره دو سقز در آبان ماه 96 :


[ دوشنبه 96/8/15 ] [ 1:11 عصر ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

من لم یشکر المخلوق، لم یشکر الخالق
در مقام شما چه می‌توانیم بگوییم که اقیانوسی از لطف و رحمت را به رگ‌های خسته و کوفته‌مان جریان دادید، با این عمر کوتاه خاکی، قادر به جبران الطاف شما نیستیم، پس دست به دامان ذات کبریایی دراز می‌کنیم و از درگاهش می‌خواهیم تا پاسخگوی این همه لطف، از روی عنایت خویش باشد.

بدین وسیله از عنایت و حسن توجه کلیه سروران، دوستان، آشنایان ، مدیرکل محترمه ی استان و کلیه ی همکاران ارجمندی که در همه مراحل، ما را مدیون لطف و غریق محبت خویش نمودند، از صمیم قلب تقدیر و تشکر نموده و برای همگان از خداوند رحمان، سعادت و اجر عظیم الهی آرزو دارم . اسعد رشیدیان - مرکز شماره دو سقز .


[ یکشنبه 96/8/14 ] [ 8:52 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]

همکار ارجمند جناب آقای اسعد رشیدیان درگذشت همسرگرامیتان را تسلیت عرض نموده ، برای بازماندگان طلب صبر و شکیبایی و برای آن عزیز در گذشته غفران و رحمت واسعه ی الهی را خواستاریم . کلیه ی همکاران مرکز شماره دو سقز.[ چهارشنبه 96/8/10 ] [ 10:15 صبح ] [ نویسنده :مرکز فرهنگی هنری شماره 2 سقز ]
موضوعات وب
امکانات وب
بازدید امروز: 161
بازدید دیروز: 174
کل بازدیدها: 184759